aktuálně

Domácí hospic athelas Písek

Naše organizace je zapojena do projektu Centra paliativní péče, z. ú., který systematicky mapuje rozvoj hospicové péče v ČR. Součástí tohoto projektu je i sběr zpětné vazby prostřednictvím dotazníku, který rozesíláme po ukončení péče. Budeme rádi, pokud se s námi o vaši zkušenost podělíte.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.

Nejbližší akce:

Poradna pro pozůstalé – nově pro veřejnost

Poradna pro pozůstalé – nově pro veřejnost

V lednu 2023 jsme otevřeli díky Nadaci EPCG novou Poradnu pro pozůstalé. Tato poradna je k dispozici komukoliv z řad veřejnosti, kdo prožívá těžké období po ztrátě blízkého člověka a je pro něj velmi těžké nebo téměř nemožné se navrátit k normálnímu životu. Mnoho lidí zažívá tuto bolest a jsou na ni sami. To chceme díky této nově nabízené službě změnit. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo prochází těžkým obdobím truchlení, řekněte mu o nás. Uvaříme čaj a naše terapeutka Ing. Lenka Kurcová je připravena poskytnout spoustu času na rozhovor.

Leták ke službě ke stažení ZDE.

Papučový den, 5.10.2022

Papučový den, 5.10.2022

Papučový den je součástí celostátní kampaně DOMA. a nese myšlenku, že zemřít se dá i v klidu doma, bez zbytečných bolestí a důstojně, za pomoci domácích hospiců. Přijďte se připojit k této myšlence, obujte si na nohy papuče 5.10. 2022 a stavte se za námi u Kamenného mostu. Budeme tam na vás čekat od 14:00 s Divadlem Buřt, Papučínem, svařákem od Hrušků, hezkým doprovodným tanečně-hudebním programem. Děti mohou symbolicky přeběhnout most v papučích a v parku na ně bude čekat symbolická hra – hledání papučí s tajenkou. U mostu bude dílna na výrobu papírových papučí DDM a malování na obličej…a mnoho dalšího. Těšíme se na vás, 5.10.2022, my budeme u mostu celý den, tak přijďte.

Podrobný program na plakátku ZDE.

Dekaton v CNN Prima News:

Dekaton v České televizi:

Záznam z ČRo z 6.9.2021

Tiskové zprávy:

BĚH mezi MOSTY pro Athelas

V Písku dne 12.9.2023 10.09.2023 od 12:00 u Kamenného mostu v Písku V neděli 10. září 2023 se na píseckém Kamenném mostě uskutečnil Běh mezi Mosty, který pořádal Domácí hospic Athelas ve spolupráci se Spolkem Přátel Kamenného mostu. Akce navázala na...

Nadační fond Tesco i letos podpořil Domácí hospic Athelas

Nadační fond Tesco i letos podpořil Domácí hospic Athelas

V Písku dne 30.8.2022 I v letošním roce žádal Domácí hospic Athelas o podporu Nadační fond Tesco v rámci projektu "Vy rozhodujete, my pomáháme." Občané na Písecku, kteří jezdí nakupovat do OD Tesco mohli od 11.7.2022 do 8.8. 2022 hlasovat pro jeden ze tří projektů,...

Náš facebook: