Služby

 HOSPIC ATHELAS

 

 

1. dobročinný virtuální běh po březích Otavy

Poběžte s námi pro ty, kteří už běhat nemohou. Pro ty, kterým již nelze vrátit zdraví. Vaším během (chůzí/ jízdou) jim pomůžete splnit přání – zůstat DOMA se svými blízkými v závěru života. Jsme v organizaci běhů úplné miminko, takže začínáme zlehka – virtuálním během (chůzí/ jízdou). Na ten skutečný už si sice také brousíme zuby, jen nevíme, jestli hned letos.

Můžete si vybrat mezi Větším během (6,5km) a Menším během (3,5km) kolem řeky nebo Svým vlastním během (chůzí/jízdou).

Co Vás rozhodně nadchne, je naše pozvánka pro chodce a cyklisty! Neběháte? Nevadí, podpořit práci hospice můžete i prostou chůzí či jízdou na kole. Sice Vám navrhujeme trasu po březích naší krásné Otavy, ale ať jste odkudkoliv či chcete vyrazit běžmo či na kole kamkoliv, přivítáme Vás!

Startovní číslo a Diplom za účast vám přijde po připsání startovného na Darujme.cz, což může trvat i 2-3 dny. Registrovat se můžete i na recepci SportCentra (U Výstaviště, Písek), kde obdržíte startovní číslo a po doběhnutí Diplom.

 

 Sršni běží s námi

Písecký  basketbalový klub Sokol Sršni Písek podpořil správnou věc. Ve středu 18. srpna se padesátka členů několika věkových kategorií v čele s prvoligovým týmem mužů a vedením klubu zúčastnila charitativního běhu pro domácí hospic Athelas. Za každého hráče Sršňů jakékoliv kategorie přispěl klub 200 korun. Po registraci u Sportcentra Na Výstavišti se všichni vydali na 3,5 km dlouhý okruh po březích Otavy… CELÝ ČLÁNEK

Poběžte také! Co je nutné k účasti?

 1. Zaregistrovat se.
 2. Zaplatit startovné. Doporučená výše: 200 Kč/100 Kč. Je to na vás, startovné je DAR a bude použito na ruce a srdce našich lékařů a sestřiček. Jinými slovy svým startovným zaplatíte cenný ČAS PÉČE o naše pacienty.
 3. Po převedení částky na náš bankovní účet (může trvat i 2-3 dny od platby) vám zašleme e-mail se startovním číslem s vaším jménem a diplom za účast.
 4. NepovinnéVyfotíte se, jak se startovním číslem běžíte nebo jdete nebo jedete na kole.
  1. Fotografii nám zašlete na literakova@hospic-pisek.cz. My dáme Vaši fotografii na facebook a instagram.
  2. Dáte ji sami na sociální sítě s hashtagem #behyprohospice#hospicathelas. (Zasláním fotografie vyslovujete souhlas s jejím zveřejněním.)

Pokud si chcete porovnat výsledky běhů s druhými je třeba:

 1. Mít běžeckou aplikaci.
 2. Proběhnout námi navrhnutou trasu: viz mapa.
 3. Poslat nám printscreen proběhnuté trasy s časem na e-mail nebo přes messenger na náš facebookový profil.
 4. Výsledky budeme zveřejňovat průběžně na fcb stránce.

Naši ambasadoři

Jana Veselá

Jana Veselá, basketbalistka

Lucie Semeráková

Tereza Kracíková

Petr Šabat

A proč je běh virtuální?

Protože jej lze běžet kdykoliv až do 21.9. 2021 a ostatní běžce a časomíru na trati je možno si pro letošní ročník představovat :-). Vhodné i jako rodinný běh s dětmi. Všichni běžci jsou zařazeni do závěrečného slosování o permanentky na služby Sport Centra.

Start a cíl: Sport Centrum Písek, na Výstavišti (nebo kdekoliv jinde, virtuální běhy nemají hranic).

Kdy: kdykoliv dle možností

Registrace: Registrace možná i na recepci Sport Centra. Detaily běhu a REGISTRACE najdete ZDE>>

Děkujeme vám za celý hospicový tým! 

Bc. Kateřina Literáková

tel. 724 051 181

literakova@hospic-pisek.cz

Kdo s námi běží?