Je léto. Překrásný čas, avšak naprosto nejzoufalejší období, v němž bychom po komkoliv chtěli , aby pletl nebo háčkoval, že? Někdy si věci žijí svým životem a my sami budeme s napětím očekávat, kolik pletených či háčkovaných čtverců a později z nich dek dokážeme spolu s vámi do 27.11.2021 stvořit. Stále vás zveme k zapletení se s námi a mnoha lidmi dobré vůle a laskavých myšlenek. Děkujeme ze srdce všem milým pletařkám, máme již více než 150 čtverců a chystáme pravidelná setkání pletařů v naší krásné písecké knihovně. Pro vás, kdo zatím nemáte tušení, o co tu jde, podívejte se na stránky www.hospic-pisek.cz na sekci Deka pro Athelas.

Léto je zároveň naopak skvělý čas na běhání, kolo a procházky. Pro vás, kdo sice nepletete a neháčkujete, ale chtěli byste práci píseckého hospice podpořit sportem, můžete pro nás vyběhnout od recepce SportCentra „virtuální běh“ s názvem „Po březích Otavy“. Více informací na recepci SportCentra nebo www.behyprohospice.cz.

Moc si vážíme všech vašich upletených ok a uběhnutých kroků a těšíme se na mnohá budoucí setkání s vámi, snad už nám to svět opět konečně dovolí.

Za celý hospicový tým,

Katka Literáková